BIL NAMA PROGRAM TARIKH SIDANG MASA
1 ADHA BIN PANGLIMA MM SARJANA PENGURUSAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 6 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
2 ADI WAHYUDI KAMAL BIN MOHD KAMAL MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
3 AHMAD ZAHEER FADHILA BIN AZIZAN BTRM SARJANA MUDA PENGURUSAN PELANCONGAN DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
4 ALFAIDAL BIN ABDUL TAIB BIT SARJANA MUDA TEKNOLOGI MAKLUMAT DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
5 ARNOLD DAVIS BMMG SARJANA MUDA PENGURUSAN PEMBUATAN DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
6 ASIAH BINTI OTHMAN BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
7 AZIZAH MOHD ALI TAI MED SARJANA PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
8 BAHLIANA BTE BANDU BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
9 CHRISTIAN GANDHIKA MBA SARJANA PENTADBIRAN PERNIAGAAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
10 DAYANGKU SARIMAH BINTI AWGKU ABD GANI BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
11 DEENA LAKSHMY THANPAL MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
12 DEEPA A/P SRI RAM DECE DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
13 DINAHGARAN A/L BALAKRISHNAN BETESL SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJARAN BAHASA INGGERIS SEBAGAI BAHASA KEDUA) DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
14 DYANA ERPYNA BINTI TUNDU MN SARJANA KEJURURAWATAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
15 EMILIENE SHARON GEORGE MM SARJANA PENGURUSAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 6 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
16 ER LENG SING BPSY SARJANA MUDA PSIKOLOGI DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 8 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
17 FAIZAH BINTI YAACOB DIS DIPLOMA PENGAJIAN ISLAM DENGAN PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
18 FARIDAH BINTI OTHMAN BIS SARJANA MUDA PENGAJIAN ISLAM (PENGURUSAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
19 FATHIN HUSNA BINTI ZAKARIA DIS DIPLOMA PENGAJIAN ISLAM DENGAN PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
20 FOO TICK HAW BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
21 FOZIAH BINTI YUSOF MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
22 GANGA DEVI D/O SURIANARAYANAN BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
23 HABIBAH BINTI MOHD ALI BIT SARJANA MUDA TEKNOLOGI MAKLUMAT DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
24 HADWART JOHN BIN RARANDIS BESM SARJANA MUDA PENGURUSAN KELESTARIAN ALAM SEKITAR DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
25 HARUNA MANOHAR MPM SARJANA PENGURUSAN PROJEK 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
26 HARVINJITT KAUR A/P DALJIT SINGH MEST SARJANA PENGAJIAN INGGERIS 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
27 HERNI YUSNITA BINTI HAMDAN BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
28 HIA JIA LUN DECE DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
29 I.JEYASSHRI A/P ISWARAN BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
30 IKMAL HISHAM BIN ZOKRIE MIDT SARJANA REKABENTUK PENGAJARAN DAN TEKNOLOGI 3 OKTOBER 2022 SIDANG 6 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
31 INTAN SYAFINAZ BT AHMAD BIS SARJANA MUDA PENGAJIAN ISLAM (PENGURUSAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
32 IRNI SUHAIDA BINTI YUSOF BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
33 JOEBLIS ANAK MINGAT BMMG SARJANA MUDA PENGURUSAN PEMBUATAN DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
34 JOSHITA JOTHIMANICKAM MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
35 JUNAINAH BINTI JASMAN BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
36 KALPANA MANISAKARAN BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
37 KEVIN WONG KIUNG KION MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
38 KUMUTHAVALLI D/O GOBE BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
39 LEE XEN XEN MED SARJANA PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
40 LIAQKATH ALI BIN JAHABAR SALIH BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
41 LIM YEE FUN MED SARJANA PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
42 LING SEE YING BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
43 LIOW CHEE HAENG MBA SARJANA PENTADBIRAN PERNIAGAAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
44 M.ZAKI BIN ZAKARIA DIM DIPLOMA PENGURUSAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
45 MAIZAN BINTI ROMLI BAC SARJANA MUDA PERAKAUNAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
46 MALINI A/P JAGANATHAN BETESL SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJARAN BAHASA INGGERIS SEBAGAI BAHASA KEDUA) DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
47 MANIKAVASAGAM MANICKAM KRISHNAN MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
48 MELINDER RANI A/P DARSHAN SINGH BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
49 MOHD ZULKHAIRY BIN ZULKIFLI BOSHM SARJANA MUDA PENGURUSAN KESELAMATAN DAN KESIHATAN PEKERJAAN DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
50 MUHAMMAD SYAWAL BIN MOHD ARIS BAC SARJANA MUDA PERAKAUNAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
51 MURALI A/L RAMALINGAM BOSHM SARJANA MUDA PENGURUSAN KESELAMATAN DAN KESIHATAN PEKERJAAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
52 MYCHALNATHAN A/L PERUMAL BETESL SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJARAN BAHASA INGGERIS SEBAGAI BAHASA KEDUA) DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
53 NASIHAH BT MOHD NAIM BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
54 NAZAITUL HANUM BINTI BAHAROM BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
55 NAZWA SAFFAWATY BINTI RASHKAN BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
56 NOR AFIQAH SYUHAIDAH BINTI ABDULLAH BETESL SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJARAN BAHASA INGGERIS SEBAGAI BAHASA KEDUA) DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
57 NOR FADHILAH BT AB GHAFAR BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
58 NOR SAIFULAZLINA BINTI CHE RASID BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
59 NORAZURA BINTI RAMLI DECE DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
60 NOR’HAYATI BINTI BAHARUM BTPSE SARJANA MUDA PENGAJARAN (PENDIDIKAN RENDAH) DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 6 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
61 NORLIZAH BINTI DUGAD BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
62 NORMALA HASSAN DIS DIPLOMA PENGAJIAN ISLAM DENGAN PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
63 NORWATI BINTI AWANG BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
64 NUR ADILLAH BINTI RAMLY MECHE SARJANA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
65 NUR AIN IZATI BINTI HAMZAH DECE DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
66 NUR AMALINA BINTI SUZIHAN BPSY SARJANA MUDA PSIKOLOGI DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 8 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
67 NURSYAZWANI BINTI JUSOH MIST SARJANA PENGAJIAN ISLAM 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
68 OH HUI YUN BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
69 OOI SING YEE MN SARJANA KEJURURAWATAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
70 RAVI CHANDRAN A/L ARUMUGAM BPSY SARJANA MUDA PSIKOLOGI DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 8 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
71 ROSLI BIN ZAINON MOSHRM SARJANA PENGURUSAN RISIKO KESELAMATAN DAN KESIHATAN PEKERJAAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
72 SAM CHIN YEE BPSY SARJANA MUDA PSIKOLOGI DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 8 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
73 SANGEETA A/P MANOGARAN MOSHRM SARJANA PENGURUSAN RISIKO KESELAMATAN DAN KESIHATAN PEKERJAAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
74 SELVI A/P LETCHEMANAN DECE DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
75 SHAHRIZAL BIN MOHTAR BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
76 SHAIFUL AZHAR BIN TALIB BITS SARJANA MUDA TEKNOLOGI MAKLUMAT DENGAN KEJURUTERAAN PERISIAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
77 SHAZWANI BINTI AHMAD BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
78 SHEELA TANGGARAJU MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
79 SITI HAJAR BINTI ALIAS BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
80 SITI MAISARAH BINTI ISHAK BIS SARJANA MUDA PENGAJIAN ISLAM (PENGURUSAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
81 SITI NABILA NOR’AZMI BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
82 SITI NOR AMNAH BINTI NORDIN BIS SARJANA MUDA PENGAJIAN ISLAM (PENGURUSAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
83 THAINMULEE A/P ANGAYAN BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
84 THAM POH HOON BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
85 UMA DEVI A/P SATHASIVAM MC SARJANA KAUNSELING 2 OKTOBER 2022 SIDANG 3 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
86 VINOTHKUMAR A/L M RAMAN BIM SARJANA MUDA PENGURUSAN DENGAN KEPUJIAN 4 OKTOBER 2022 SIDANG 7 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
87 WAN IZREENA BT MANJA BECHE SARJANA MUDA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK DENGAN KEPUJIAN 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
88 WONG CHEE HAUR BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
89 ZURINA BINTI ZAINU ABIDIN DECE DIPLOMA PENDIDIKAN AWAL KANAK-KANAK 3 OKTOBER 2022 SIDANG 5 SESI PAGI 7:30 AM – 12:30 PM
90 ARWAN BIN YAKUNG BBA SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN DENGAN KEPUJIAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
91 PAHRI MUSTARING MHRM SARJANA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
92 NURLIYANA NASRIQ BINTI MUHAMAD RASHID BHRM SARJANA MUDA PENGURUSAN SUMBER MANUSIA DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 2 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
93 SITI NOORSUHAILA BINTI SUHAILI MED SARJANA PENDIDIKAN 2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM
94 FIONA MARIE VANSTRATEN @ FAY BETESL SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJARAN BAHASA INGGERIS SEBAGAI BAHASA KEDUA) DENGAN KEPUJIAN 1 OKTOBER 2022 SIDANG 1 SESI PETANG 7:30 AM – 12:30 PM
94 NAJINI A/P SUBRAMANIAM BMC

SARJANA MUDA
KOMUNIKASI MULTIMEDIA
DENGAN KEPUJIAN

2 OKTOBER 2022 SIDANG 4 SESI PETANG 1:00 PM – 5:00 PM